Heta prodaje 13 Merkurovih trgovačkih centara u Sloveniji

Bez autora
Aug 22 2015

Grupa Heta je u britanskom dnevniku Financial Times objavila oglas za prodaju nekretninskog paketa od 30 stambenih, poslovnih i komercijalnih nekretnina u Sloveniji, Austriji, Hrvatskoj, Srbiji i Italiji. Zajedno s prodajom od 100 posto udjela u Centrici, na prodaju je u Sloveniji više od 300.000 kvadratnih metara nekretnina. U tom paketu je, osim tri poslovne zgrade u Ljubljani i jedne u Kopru i 13 Merkurovih centara s ukupno više od 100.000 kvadretnih metara prodajnog prostora, i to po dva centra u Ljubljani i Mariboru te po jedan u Velenju, Ptuju, Murskoj Soboti, Slovenj Gradecu, Novoj Gorici, Litij, Škofjoj Loki, Lešću i Krombergu. Rok za dostavu ponuda zainteresiranih kupaca je 22. rujna.

Grupa Heta je u britanskom dnevniku Financial Times objavila oglas za prodaju nekretninskog paketa od 30 stambenih, poslovnih i komercijalnih nekretnina u Sloveniji, Austriji, Hrvatskoj, Srbiji i Italiji.

Zajedno s prodajom od 100 posto udjela u Centrici, na prodaju je u Sloveniji više od 300.000 kvadratnih metara nekretnina.

U tom paketu je, osim tri poslovne zgrade u Ljubljani i jedne u Kopru i 13 Merkurovih centara s ukupno više od 100.000 kvadretnih metara prodajnog prostora, i to po dva centra u Ljubljani i Mariboru te po jedan u Velenju, Ptuju, Murskoj Soboti, Slovenj Gradecu, Novoj Gorici, Litij, Škofjoj Loki, Lešću i Krombergu.

Rok za dostavu ponuda zainteresiranih kupaca je 22. rujna.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik